Fiore: Putin obrońcą Europy i chrześcijaństwa

MILANO - CONVEGNO DI FORZA NUOVA ALL HOTEL CAVALIERIPrzewodniczący włoskiej Nowej Siły (Forza Nuova, FN) Roberto Fiore odniósł się do rosyjskich nalotów na pozycje terrorystów w Syrii. Według legendy ruchu narodowo-rewolucyjnego, prezydent Rosji Władimir Putin broni kontynentu europejskiego oraz cywilizacji chrześcijańskiej.

Fiore podkreślił, że Rosja poszła na wojnę z Państwem Islamskim i Frontem al-Nusra, które mają bezpośrednie związki z amerykańskim dowództwem wojskowym na Bliskim Wschodzie. Naloty odbywają się natomiast przy milczeniu innych stron konfliktu, a więc Izraela i Turcji, ponieważ są zmuszone do przestrzegania prawa międzynarodowego i nie pasują do koalicji stworzonej przez Rosję.

Według lidera FN, nieuniknione jest użycie wojsk lądowych w Syrii, bowiem oddziały z Iranu i libańskiego Hezbollahu wraz z rosyjskimi siłami specjalnymi spowodują śmiertelne zagrożenie dla terrorystów. Fiore dodał, że interwencja Rosji powinna cieszyć arabskich nacjonalistów, chrześcijan na Bliskim Wschodzie oraz wszystkich ludzi miłujących pokój, bowiem rosyjski prezydent Władimir Putin broni tym samym Europy i chrześcijańskich wartości.

Źródło: RadioFN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s