Nordisk Ungdom zakłóciło przemarsz homoseksualistów (+VIDEO)

Szwedzcy nacjonaliści z organizacji Nordisk Ungdom zatrzymali doroczną sztokholmską Paradę Równości, protestując przeciwko krzywdzeniu dzieci przez homoseksualistów. Do interwencji przystąpiła szwedzka policja, która zaatakowała aktywistów razem z lewicowymi ekstremistami.

Przemarsz homoseksualistów i innych hałaśliwych mniejszości seksualnych co roku przechodzi ulicami Sztokholmu, gromadząc kilkadziesiąt tysięcy osób oraz działaczy wszystkich największych szwedzkich partii politycznych, za wyjątkiem antyimigracyjnych Szwedzkich Demokratów (Sverigedemokraterna, SD). W tym roku na trasie demonstracji pojawili się nacjonaliści z Nordyckiej Młodzieży (Nordisk Ungdom, NU), którzy postanowili zaprotestować przeciwko promowaniu dewiacji.

W swoim oficjalnym komunikacie NU podkreśliło, że Parada Równości w Sztokholmie jest jedną ze świętych krów szwedzkiej politycznej poprawności, a mimo deklarowanej tolerancji corocznie wykazuje pogardę dla tradycyjnych wartości i norm, w tym przede wszystkim wobec konserwatywnego modelu rodziny. Dodatkowo ciągłym jej postulatem jest seksualizacja szwedzkich dzieci, co w ostateczności prowadzi do pedofilii i tegorocznych warsztatów dla najmłodszych mogących spotkać się z homoseksualnymi aktywistami.

Z tego powodu nacjonaliści pojawili się na trasie przemarszu z transparentem w obronie dzieci, dzięki czemu udało im się na pewien czas zatrzymać demonstrację. Do akcji przystąpiła szwedzka policja, której towarzyszyli również bojowo nastawieni lewicowi ekstremiści. Funkcjonariusze twierdzą, że uczestnicy blokady będą poddani postępowaniu dotyczącemu przestępstwu wobec ustawy o porządku publicznym.

Źródła: Nordisk Ungdom/ Nyheter Idag

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s