Le Pen: Niemcy rekrutują niewolników wśród imigrantów

lepen-elizejskiePrzewodnicząca francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen oskarżyła Niemcy o ściąganie imigrantów do Europy, wśród których rekrutują oni osoby do niewolniczej pracy. Dzięki temu mają załatwiać nie tylko problem kryzysu demograficznego, lecz również doprowadzić do obniżki płac.

Le Pen przemawiała w niedzielę na wiecu swojej partii w południowo-wschodniej Marsylii, będącej miejscem docelowej podróży uchodźców z państw Afryki Północnej. Front Narodowy walczy w tym miejscu o głosy w zbliżających się wyborach regionalnych, wykorzystując fakt, iż blisko 55 proc. Francuzów jest przeciwna wzorowaniu się na polityce Niemiec, które obecnie otwierają swoje granice dla imigrantów.

Według szefowej FN, imigracja nie jest żadną szansą dla Europy tylko ciężarem dla całego kontynentu, której skutkiem jest zatracanie tożsamości narodowej przez Francję. Le Pen stwierdziła, że Niemcy chcą narzucić politykę przyjmowania uchodźców, ponieważ wiedząc o swojej złej sytuacji demograficznej szukają oni niewolników, których pozyskają poprzez masową imigrację, dodatkowo obniżając płace.

Lider narodowców dodała, iż europejska opinia publiczna jest torpedowana choćby zdjęciem utopionego dziecka, aby zaakceptowała ona plany przyjęcia kolejnych uchodźców.

Na podstawie: news.yahoo.com.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s