Democracia Nacional przeciwko islamizacji w Barcelonie

islamizacja-barcelona-2015Młodzieżówka hiszpańskiej Narodowej Demokracji (Democracia Nacional), zorganizowała w sobotę w Barcelonie protest przeciwko islamizacji kraju. Towarzyszyło im zainteresowanie katalońskich „antyfaszystów”, protestujących ze stałym repertuarem lewicowych haseł.

Grupa blisko 50 nacjonalistów zebrała się przed areną La Plaza Monumental de Barcelona, która według planów ma zostać zmieniona w duży meczet dla muzułmanów. Działaczom DN towarzyszyły duże oddziały policji, odgradzające nacjonalistów od protestu skrajnej i anarchistycznej lewicy, doszukującej się „faszyzmu” w postulatach sprzeciwu wobec islamizacji Hiszpanii.

Przedstawiciel młodzieżówki DN odczytał przesłanie swojej partii w tej sprawie. Nacjonaliści zwracają uwagę, że w Hiszpanii mieszkają już 2 miliony muzułmanów, a na całym kontynencie jest ich już ponad 32 miliony. Efektem ich obecności w Hiszpanii ma być ponad 10 tys. więźniów, kosztujących państwo blisko 200 tys. euro miesięcznie. Odsiadują oni wyroki za okrutne zbrodnie, pobicia, handel narkotykami i gwałty.

Muzułmanie w Hiszpanii mają też otrzymywać pomoc społeczną, odrzucając oferty pracy. Obecny system partyjny gwarantuje im bezkarność w tym procederze, przykładając rękę do prania mózgów obywatelom, nie widzących niczego złego w istnieniu 1200 meczetów na terytorium kraju.

Nacjonaliści widzą szansę w zmianie tej sytuacji, w zjednoczeniu narodu przeciwko zagrożeniu, które będzie oparte o obronę tożsamości, religii i hiszpańskiej kultury.

Źródło: http://democracianacional.org/dn/concentracion-contra-la-islamizacion-de-europa-en-barcelona/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s